Tooted

Vara asukoha tuvastamine – Secure Box

See väiksemõõtmeline akutoitel töötava GPS-seade aitab tuvastada varastatud vara asukohta kõikjal Euroopas! Seadet on võimalik paigaldada nii maa-, vee- kui õhusõidukiteletööriistade külgehaagistesse kui mujale.

Secure Box annab intervalliti välja täpse GPS-signaali, mille alusel on võimalik näha seadme asukohta kaardil Navireci äpis (iOSAndroid) või desktopilahenduses. Muul ajal on seade nii-öelda „unerežiimil“, mis teeb selle olemasolu tuvastamise spetsiaalsete vahenditega pea võimatuks.

Secure Boxi eelised

▫ Hooldusvaba tööaeg kuni 3 aastat
▫ Lihtne juhtmevaba paigaldus
▫ Tundlik ja täpne GPS-vastuvõtja
▫ Niiskus-, põrutus- ja tolmukindel
▫ Mõõtmetelt väike (85x52x27mm)
▫ Online haldussüsteem
▫ iOS ja Android mobiiliäpp

Secure Boxiga on kaasas

▫ akud
▫ SIM-kaart koos ainulaadse seadme numbriga

Pärast lepingu vormistamist loome Teile personaalse Navireci konto ning määrame koordinaatide saatmise intervalli vastavalt Teie soovile.

NB: Secure Boxi kasutamise põhieesmärk on tuvastada varastatud vara asukohta, mitte seadet reaalajas jälgida. Sellepärast soovitame koordinaatide edastamise intervalliks valida 24-72h, et akude eluiga pikendada.

Navireci kontole saate sisse logida oma kasutajanime ja parooliga nii Internetiaadressil app.navirec.com kui Navirec äpis (iOS/Android), mille saate alla laadida oma nutiseadmesse.

Edaspidi näete Secure boxi täpset asukohta kaardil ning koordinaate uuendatakse vastavalt ajale, mille olete lasnud määrata.  See on parim viis kindlustada, et saate oma vara tervelt tagasi!

Tellimiseks saada oma sooviavaldus grete@navirec.com


Võta meiega ühendust

Viimased uudised