Tooted

Personaalsed seaded

Navireci pakub kasutajatele igakülgseid lahenduse iseseisva seadistamise võimalusi, et muuta kasutajakogemus võimalikult mugavaks ja ettevõtte vajadustele suunatuks!


Sõidukid ja sõidukite grupid

Lahenduses näete tabelina kõiki oma kontoga seotud sõidukeid ning nendega seonduvaid tehnilisi andmeid. Määrake sõidukitele nimed, pange paika töö- ja erasõitude ajad, sisestage liisinguinfo ja palju muud. Suurte masinaparkide puhul soovitame luua sõidukite gruppe (näiteks üksuste või regioonide põhjal), et lihtsustada raportite loomist ning omada paremat ülevaadet kogu autodega seotud andmetest. Sõidukite gruppe näete kaardil grupeerituna.

Juhid

Lisage, otsige ja hallake oma ettevõtte juhte lihtsalt ja kiirelt. Võite koguda raportitesse ka vaid juhipõhist statistikat!

Kütusekaardid

Hallake kogu kütusekaartidega seonduvat infot ja lisage igal ajal juurde uusi, et muuta kütusekasutuse jälgimine mugavaks ja kiireks. Ettevõtte ja eraisikute kütusekaarid saate siduda Navireci lahendusega ja edaspidi saabub tankimiste info Teie raportitesse automaatselt.

Kontaktid

Kontaktide seadistamine on vajalik, kui soovite edaspidi oma töötajatele lahendusesiseselt teavitusi saata. Lisage igal ajal juurde uusi kontakte ja hallake nendega seonduvat infot.

Kasutajad ja kasutajagrupid

Saate muuta nii isiklikke seadeid kui luu uusi kasutajaid ja hallata nende kontodega seotud õigusi. Saate luua kasutajagruppe vastavalt oma ettevõtte osakondadele (näiteks müügi-, turundusosakond, Tartu kontor) ning määrata, mida selle grupi kasutajad lahendusesiseselt näha ning muuta saavad.

Raportid

Võite lisada juurde uusi täiendavaid välju, et muuta raportid veelgi personaalsemaks ja Teie ettevõtte vajadustele sobivaks!


Võta meiega ühendust

Viimased uudised