Tooted

Logistikalahendus

Navirec pakub professionaalset lahendust sõidukite ja töömasinatega seonduva info igakülgseks jälgimiseks ja haldamiseks reaalajas, et tõhustada Teie ettevõtte toimimist ning aidata kokku hoida ettevõtte kuludelt


Konkurentsieelised

✔ 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte
✔ paigaldused kliendile sobivas kohas ja ajal meie tehnikute poolt
✔ enam kui 100 andmevälja sobivate raportite loomiseks
✔ automaatne kütusekaartide kasutamise jälgimine
✔ professionaalne klienditugi live chat’ina lahenduse sees
✔ erilahendused vastavalt kliendi soovile
✔ administreeritav kasutusõiguste keskkond

GPS jälgimine reaalajas

Ühe tööpäeva jooksul võib juhtuda palju ja sellepärast teame kui oluline on võimalus hoida kõigel jooksvalt silma peal! Navireci GPS autovalvega näete alati oma masinate asukohta koos seonduva infoga kaardil ning olete kursis juhtide tegevustega. GPS jälgimine on üks olulisemaid logistikalahenduse funktsioone.

Alade loomine

Looge kaardivaates geograafilisi alasid, et jälgida konkreetsetes huvipunktides toimuvat! Kogu sõidukitega seotud andmete ajalugu säilib süsteemis 7 aastat ning marsruudid koos sõiduinfoga on igal hetkel lihtsasti taasesitatavad.

Personaalsete raportite loomise võimalus

Ainsana Eestis pakume võimalust luua personaalseid raporteid, milleks on Teie käsutuses enam kui 100 andmevälja. Võite genereerida nii autopargi-, sõidupõhiseid kui kütuseraporteid iseseisvalt või kasutada lahendusega kaasas olevaid raportipõhju.

Kütusekulu kontrollimine

Kütus on üks suurimaid transpordiettevõtte kuluallikaid ja selle täpne monitoorimine ning kulude analüüsimine aitab kokku hoida hulga raha. Pakume nii eraisikutele kui ettevõtetele võimalust jälgida kütusekaartide kasutamist, mis muudab andmete kogumise eriti mugavaks.

Digitaalsed tahhograafi andmed

Möödas on ajad kui tahhograafi andmeid oli vaja koguda käsitsi! Navireci tahhograafi kauglugemise lahendus võimaldab juhi tööaja infot jälgida veebis reaalajas ning laadida faile alla olenemata sõiduki asukohast.

Säästliku sõidustiili juurutamine ettevõttes

Võimaldame juhi tegevusi jälgida Eco-drive lahendusega, mis registreerib sõidustiiliga seonduvat infot nagu järsud kiirendused ja pidurdused, mootori tühikäigul hoidmise ja palju muud. Õpetage oma juhtidele säästlikku sõidustiili ning hoidke samal ajal kokku masinapargi kütuse- ning hoolduskuludelt!

Juhituvastus / Sõidukite broneerimine / Teavitused

Mugavamaks töö koordineerimiseks pakume juhituvastust, lahendusesiseseid broneerimisvõimalusi ning teavituste saatmist nii klientidele kui töötajatele.

Sõidukite hooldamine

Autopargi tehnilisel seisukorral aitab silma peal hoida meie hooldusmoodul, mis teavitab Teid eesseisvatest remondi- ning hooldustöödest ja säilitab info registris.

Personaalne seadistamine

Navireci lahendus on kliendisõbralik ning pakub mugavat kasutajakogemust. Erinevate tegevustega seotud õigusi saate lahenduses iseseisvalt seadistada!

Meie seadmed

Navirec kasutab andmete kogumiseks vastupidavaid ja usaldusväärseid seadmeid, millele kehtib garantii kogu koostöölepingu kehtimise ajal.

Seadmete abil kogub meie server infot Teie sõiduki asukoha ja mistahes andurite väärtuste kohta (kütusekulu, temperatuuri kõikumised jm) ning edastab mobiilset andmeside kasutades automaatselt Teie lahendusse.

Seadmeid pakume kasutusajaks renti, seega hoiate kokku väljaostukuludel!


Võta meiega ühendust

Viimased uudised